חיפוש

כאב גב תחתון צד שמאל

ניתן לראות כי בשנים האחרונות, ובעידן המודרני בו אנו חיים, במהלכו רובנו יושבים על כיסא במהלך רוב שעות היום הן בעקבות עבודה במשרד והן בעקבות עבודה מהבית, כאב גב תחתון צד שמאל הינה תופעה נפוצה במיוחד. יותר מכך, מחקרים מראים כי אנשים רבים סובלים בשלב כזה או אחר מכאבי גב, בדגש על כאב גב תחתון צד שמאל. במידה ואתם חשים כאב גב תחתון צד שמאל אשר נמשך למעלה מ-3 חודשים, כנראה כי מדובר על כאב כרוני ומומלץ לפנות לרופא לצורך טיפול ואבחנה. כאב גב תחתון צד שמאל הינו שכיח במיוחד, ולמעלה מ-40 אחוזים מכלל האוכלוסיה בעולם המערבי, סובלת מהתופעה. הגב התחתון שלנו למעשה בנוי משרירים אשר אחראים על תנועה, כמו כיפוף, עמידה זקופה ועוד. למעשה, הגב התחתון מאפשר לנו להרים חפץ שנפל, כאשר יש לו גם תפקיד מהותי בזמן עמידה או ישיבה. אותם מחקרים אף הראו כי טיפולי פיזותרפיה יכולים להקהל משמעותית על תסמינים של כאב גב תחתון צד ימין, או כאב גב עליון, ולמעשה, כאב מכל סוג שהוא בגוף, אשר קשור למערכת השלד והשרירים. כמובן כי כאשר אתם מחפשים טיפולי פיזותרפיה עבור כאבי גב תחתון או כאב גב באופן כללי, חשוב כי לא תתפשרו ותבחרו מקום אמין ואיכותי, כזה שמתמחה בתחום. בועז לב קלינק מחזיקים את הפיזיותרפיסטים הטובים והמקצועיים ביותר, לצד מכשור יעיל נוח ומתקדם, ומאמינים בשירות אישי, אשר מותאם לכל לקוח באופן ספציפי.

כיצד ניתן לטפל בכאבי גב

אין ספק כי אחת השיטות הנפוצות, המבוקשות והיעילות ביותר לטיפול בכאבי גב היא פיזיותרפיה. כאמור, כאב גב תחתון צד ימין הינה תופעה נפוצה במיוחד, בעיקר בקרב מי שיושב שעות רבות ביום. במידה ואתם סובלים זמן מה ומרגישים כאב גב חשוב כי תפנו בראש ובראשונה לרופא, שידע להתאים עבורכם את הטיפול הנכון ביותר. אותו רופא ידע לאבחן אותם על הצד הטוב ביותר, ולשלול בעיות מסוימות אפשרויות. חשוב לזכור כי לא כל כאב גב תחתון מקורו במערכת השלד והשריר. למשל, כאב גב עליון יכול לנבוע בעקבות סיבות מגוונות כגון בעיה בעליות, וכדומה. במידה ואתם סובלים מכאב, וקושי בתנועה, רצוי כי תפנו לפיזיותרפיסט, או לקלינה מקצועית המתמחה בתחום, על מנת שתוכלו לקבל תוכנית מותאמת באופן אישי למצבכם הבריאותי, וכמובן לפגיעה שלכם. במהלך הטיפול יתבצע גם מעקב על ידי המטפל, על מנת להבין האם התוכנית וסוג הטיפול אכן מתאים לכם, ותורם לשיפור במצב. ההמלצה הגורפת במקרה של כאבי גב היא להמשיך ולזוז כמה שניתן, להמשיך בפעילות סדירה ותקינה, ולנסות ולחזור לעבודה מהר ככל האפשר. המטרה המרכזית של המלצה זו היא לא לתת למערכת השריר להתנוון ולהתקבע.

בועז לב קלינק הינה חברה בעלת שתי קליניקות אשר מציעות טיפולי פיזותרפיה מותאמים אישית, על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה.3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול