חיפוש

מכוני פיזיותרפיה מכבי

אם אתם זקוקים לטיפול פיזותרפיה, סביר כי תחפשו בשלב כזה או אחר מכוני פיזיותרפיה מכבי. במידה ואתם נמצאים בקופת החולים מכבי, תוכלו לגלות כי קיים היצע רחב של מכוני פיזיותרפיה מכבי, אשר נועדו להעניק לכם פתרון מקיף ומקצועי לבעיות פיזיותרפיות רבות. אחד היתרונות של מכוני פיזיותרפיה מכבי הוא כי כל מפגש מתקיים על ידי פיזותרפיסט מקצועי ומוסמך, בעל ניסיון והכשרה. מכוני פיזיותרפיה מכבי מציעים אבחון, בדיקות וטיפולים, וכמובן ליווי צמוד של כל מטופל על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, תוך זמן קצר. בועז לב קלינק משמש כמרכז פיזותרפיה מקצועי אשר גאה להעניק שירות לקהל הרחב.

חפשו מטפל קרוב לאזור המגורים שלכם


כאשר אתם מחפשים פיזיותרפיסטים מכבי חשוב כי תבחרו במקום שנמצא בסמוך לקרבת המגורים שלכם, זאת מהסיבה כי רוב הטיפולים מתקיימים במתכונת של לכל הפחות פעם בשבוע. לכן, רצוי כי תבחרו פיזותרפיסט שיעניק לכם מענה מהיר ויעיל. כמו כן, בעת חיפוש אחר פיזיותרפיסטים מכבי העדיפו כאלה שמתמחים בתחום שלכם ובבעיה הספציפית שלכם, ואל תוותרו על חוות דעת וביקורת על אותו מטפל וקליניקה. כמו כן, הקדישו זמן להיכרות מקדימה, החיבור והכימיה בינכם לבין המטפל הינה קריטית

הקפידו לבדוק את כל הפרטים


לפני שאתם בוחרים מקום ומטפל, חשוב במיוחד כי תבדקו פרטים מהותיים כגון:


  • מה היא הזמינות במקום מבחינת תורים ומענה

  • האם הקליניקה עובדת בשיתוף פעולה עם קופות החולים

  • האם ניתן לקבל החזר על הטיפול

  • מה היא ההתמחות של המטפלים

  • האם המקום והמטפלים מחזיקים בכל האישורים והרישיונות הרלוונטים

מידע זה יעזור לכם לגבש החלטה נכונה, מושכלת, אשר תתאים לכם ותבטיח כי תקבלו את הטיפול המקצועי והטוב ביותר. חשוב לזכור כי הטיפול הראשון הינו קריטי מבחינת ההחלטה הסופית שלכם. בטיפול הראשון הפיזותרפיסט למעשה יבצע אבחון באמצעות תשאול ומגוון בדיקות. רק לאחר שלב זה, יוכל לבנות עבורכם את תוכנית האימונים המתאימה והיעיליה ביותר, בהתאם למצב הבריאותי שלכם ולבעיה הספציפית. בנוסף, במפגש הראשון תוכלו לזהות האם המטפל אכן קשוב, מקצועי ואדיב.

אל תתפשרו על איכות

מטרת העל של הטיפול הפיזיותרפיסטי היא להקהל על כאביו של המטופל, וכמובן לשפר את היכולת התפקודית שלו. על מנת להשיג מטרה זו, המטפל משתמש במגוון רחב של טכניקות ותרגילים שונים. במקרים רבים, תהליך זה יכול לקחת זמן רב. לכן, מומלץ כי לא תתפשרו על איכות הקליניקה שתבחרו, וכמובן לא על איכות המטפל. בועז לב קלינק מחזיקים בשתי קליניקות אשר מתמחות בטיפולי פיזיותרפיה, כאשר כל קליניקה הינה חדשה, מאובזרת במיטב המכשירים והאבזור, על מנת להבטיח טיפול יעיל ומקצועי.

3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול