חיפוש

פיזיותרפיה לכתף

דלקת בגיד, כתף קפואה, כתף שיצאה מהמקום, כל אלו ועוד הן פציעות שכיחות במיוחד, אשר מצריכות ברוב המקרים פיזיותרפיה לכתף. תסמינים של פציעות כתף שונות באים לידי ביטוי בכאבים, נוקשות, חולשה, חוסר יציבות וכדומה. פיזיותרפיה לכתף מבקשת להעניק למטופל מענה אפקטיבי ומהיר לכאב. למעשה, מחקרים רבים מראים כי פיזיותרפיה לכתף יכול לשפר באופן ניכר את כאבי הכתף ואת טווח התנועה. כאשר אתם מחפשים קליניקה אשר מתמחה בטיפולי פיזיותרפיה לכתף, חשוב כי תבחרו אך ורק מקום מקצועי, איכותי ואמין. בועז לב קלינק מציעים 2 קליניקות מקצועיות המתמחות בתחום הפיזותרפיה.

כאמור, כאב בכתף הינה תופעה מוכרת ונפוצה במיוחד, אשר רבים סובלים ממנה, בייחוד מי שמבלה שעות רבות מול המחשב. במצב כזה יכולות להיווצר בעיות רבות זאת בעקבות היחלשות השרירים באזור. במידה ואתם סובלים מכאב בכתף למעלה משבועיים-שלושה, רצוי כי תפנו לרופא מומחה, אשר יפנה אתכם לטיפול פיזיותרפיה לכתף. ניתן לראות כי כאבים בכתף יכולים לנבוע משתי סיבות עיקריות, או פעילות אשר חוזרת על עצמה ומעמיסה על האזור, או פציעה, נפילה וכדומה.

אל תוותרו על אבחון אישי על ידי פיזיותרפיסט מוסמך

חשוב כי לא תתחילו שום סוג של טיפול לפני שאתם עוברים אבחון אישי, מדויק ורחב. כך המטפל יוכל להבין מה היא הבעיה, מה המקור שלה, וכיצד ניתן להתאים עבורכם את התוכנית המתאימה ביותר, כזו שתעניק לכם פתרון אפקטיבי, ושיפור מהותי במצבכם. התרגילים למעשה מעודדים החלמה, מזרימים דם לאזור, ומפחיתים את הכאבים. התנועה הינה קריטית במקרה של כאבי כתף, מכיוון שהיא משפרת את השימון של החומרים במפרק. הכתף הוא אחד המפרקים אשר מאבד טווח תנועה הכי מהיר כאשר לא מניעים אותו מספיק, לכן, בעת טיפול מותאם אישית, חשוב כי תבצעו את כל התרגילים ותשמרו על שגרת אימונים.

כמו כן, לפני שאתם בוחרים קליניקה, חשוב כי לא תוותרו על סקר שוק קצר, כזה שיכיר לכם את האפשרויות הקיימות. העדיפו מקום אשר קרוב למקום המגורים שלכם, אל תשכחו לקרוא חוות דעת והמלצות, וכמובן תבדקו כי המקום אכן מחזיר פיזותרפיסטים מנוסים. בנוסף, העדיפו להגיע למקום, על מנת לוודא כי אכן נעים לכם שם, ותרגישו בנוח להגיע לצורך טיפולים מספר פעמים בשבוע.

תרגילי פיזותרפיה כוללים בדרך כלל מגוון רחב של תנועות שונות, על מנת לחזק את שרירי הכתף. כמובן כי כל פיזותרפיה צריכה להתבצע על ידי פיזיותרפיסט מומחה, אשר עבר הכשרה ומחזיק הן בניסיון והן בידע מקצועי רחב. בועז לב קלינק גאים להחזיק צוות אנשי מקצוע מנוסים, ולהעניק לכל לקוח את השירות האישי, הטוב, האמין והמקצועי ביותר.


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול