חיפוש

פיזיותרפיה רצפת אגן כללית

השרירים אשר נמצאים ברצפת האגן שלנו הם שרירים בהם ניתן לשלוט, ואף ניתן לחזק אותם. אותם שרירים הינם מהותיים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים לנו לשלוט על הסוגרים שלנו. בהתאם לכך, ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים לטיפולי פיזיותרפיה רצפת אגן כללית. הטיפול באזור זה הינו ייחודי מכיוון שאותם שרירים נמצאים במקום אינטימי. לכן,פיזיותרפיה רצפת אגן כללית חייבת להתבצע על ידי פיזיותרפיסט מוסמך, אשר מכיר את התחום, ויודע כיצד לגשת לכל מטופל ביחס אישי, אדיב וקשוב. כאשר אתם מחפשים טיפולי פיזיותרפיה רצפת אגן כללית חשוב כי תבחרו מקום שקרוב לביתכם, בעל מוניטין וניסיון בתחום. בועז לב קלינק מחזיקים שתי קליניקות אשר מתמחות בטיפולי פיזותרפיה לקהל הרחב, וגאים לדגול בהתאמה אישית כלפי כל לקוח, יחס אישי ומקצועי. כמו כן, בשתי הקליניקות תוכלו למצוא אנשי מקצוע, פיזיותרפיסטים מקצועיים, אדיבים, בעלי הכשרה מתאימה, ניסיון וידע.

מדוע פיזיותרפיה לרצפת אגן חשובה


טיפולי פיזיותרפיה רצפת האגן הפכו מבוקשים במיוחד בתקופה האחרונה, בעיקר בקרב מי שמתמודד עם בעיית שליטה על סוגרים. במהלך טיפול פיזיותרפיה רצפת האגן המטופל ידע כיצד לזהות את שרירי רצפת האגן שלו, ולהפעיל אותם באופן נכון. לאורך הטיפול, לעיתים משתמשים גם במכשיר ייחודי אשר מעביר מידע מהשרירים אל צד מחשב, ובכך מאפשר למטופל וגם למטפל, לראות כיצד השרירים פועלים ולהעריך את איכות הכיווץ. הודות למכשיר זה, מטופלים רבים יודעים כיצד להפעיל את השרירים באופן הנכון והיעיל ביותר, כך שהתוצאה גם מהירה וטובה יותר.

אל תתפשרו על פחות מהקליניקה הטובה ביותר

בתחום זה, חשוב לבחור במקום אמין, מקצועי, ומוסמך. העדיפו קליניקה אשר מתמחה בתחום, ומחזיקה צוות פיזיותרפיסטים מנוסה ונעים. טיפול שיקומי של רצפת האגן מתאים במיוחד עבור מי שמתמודד עם בריחות שתן. הטיפול כולל מגוון רחב של טכניקות שונות, פנימיות וחיצוניות, לכולן מטרה אחת והיא לחזק את השרירים על מנת למנוע בריחות שתן. חשוב לדעת כי אורך הטיפול משתנה בין מטופל למטופל, זאת בהתאם למצבו. כמובן כי לפני שמתחילים טיפול כזה, מבצעים אבחון אישי, אשר מעניק למטפל את היכולת להתאים תוכנית מותאמת אישית, מדויקית ואפקטיבית למטופל.

כמו כן, טיפול זה הינו יעיל גם עבור כאבים באגן, כאבים ברצפת האגן, כאב רקטלי, כאבים בעת קיום יחסי מין, צניחה של איבר המין, כאבים בשלפוחית השתן, בריחה של שתן, ועוד. בועז לב קלינק מתמחים במתן טיפול פיזותרפיה לקהל הרחב, ומחזיקים כיום שתי קליניקות מתקדמות, עם המכשור הטוב והמתקדם ביותר, אשר הופך כל סשן פיזיותרפיה לאיכותי יותר. כמו כן, בכל קליניקה תוכלו למצוא מגוון פיזיותרפיסטים בעלי מוניטין, ניסיון, ידע מקצועי, ואהבה לתחום, אשר מעניקים לכל מטופל יחס אישי, מקצועיות ללא פשרות, ומענה לכל שאלה.

31 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול