חיפוש

קליניקה פציעות ספורט

פציעות ספורט יכולות לנבוע בעקבות גורמים שונים ולבוא לידי ביטוי בדרכים שונות כגון קרעים בסחוס, בעיות בגידים, מתיחה של שריר, ועוד. כאן בדיוק נכנסת לתמונה קליניקה פציעות ספורט. פציעות מסוג זה, נפוצות אצל מי שעוסק בספורט באופן מקצועי, מה שמוביל אותם פעמים רבות לחיפוש אחר קליניקה פציעות ספורט. ניתן לראות כי פעמים רבות הסיבה לפציעה היא גילו של המתאמן. במילים אחרות, ככל שהמתאמן מבוגר יותר, כך הסיכוי שלו להיפצע הינו גבוה יותר, זאת ביחס למתאמינים צעירים יותר, בעלי גוף חזק יותר. כאמור, סוג הפציעות יכול להיות מגוון במיוחד אף הוא. טיפול בפציעות זה חייב להתקיים אך ורק במקום כמו קליניקה פציעות ספורט, כזו שמתמחה בתחום ויכולה להעניק טיפול אישי, מקצועי, ללא פשרות. בועז לב קלינק מתמחים בתחום הפיזותרפיה, ומציעים שתי קליניקות מקצועיות עם מיטב המטפלים.

כיצד ניתן לטפל בפציעת ספורט


בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות האדירה ואת היתרונות הרבים של טיפול פיזותרפיה, הן בעקבות פציעה או פגיעה, והן באמצעות בעיה אחרת. מחקרים רבים אשר נעשו בתחום מראים כי פיזותרפיה הינה אפקטיבית ביותר, ויכולה להניב תוצאות חיוביות תוך זמן קצר יחסית, עבור כל מטופל באשר הוא.


כאשר עוסקים בספורט באופן מקצועי או יומי, חשוב להקפיד על כללי זהירות, זאת על מנת לימנוע סיכונים מיותרים. טיפול פציעות ספורט הינו תחום רחב, ומלאכה רגישה ומורכבת, אשר דורשת ידע מקצועי, ניסיון והכשרה. בהתאם לכך, במידה ואתם זוקים לטיפול, חשוב כי תבחרו פיזיותרפיסט איכותי, אמין, אדיב ומקצועי, כזה שמתמחה בתחום. כידוע, טיפול פציעות ספורט מבקש למנוע או לעכב את הפגיעה אשר נגרמת לשריר, למפרק, לעצמות השלד, לרצועה או לגיד, זאת בהתאם לפציעה עצמה. פגיעות יכולות להיות קלות, כאלו שמסתכמות בהחלמה קצרה ופשוטה, ויכולות להיות קשות ומורכבות יותר, כאלו שמחייבות שיקום ארוך ולעיתים אף ניתוח. לרוב, מומלץ ורצוי להתחיל מטיפול לא פולשני ויעיל כגון פיזותרפיה. ניתן לשלב טיפול זה עם נוגדי כאב, נוגדי דלקות, וכדומה. כמובן כי חשוב כי טיפול פיזותרפיה יתבצע על ידי פיזיותרפיסט אשר עבר הכשרה, ואך ורק לאחר שהמטופל יעבור אבחון רחב ומעמיק על ידי המטפל. המטרה המרכזית של האבחון הוא להתאים באופן הנכון והאישי ביותר את הטיפול, התרגילים, והתוכנית למטופל, בהתאם למצבו הבריאותי, ובהתאם לבעיה הספציפית ממנה הוא סובל. בועז לב קלינק מציעים טיפולי פיזותרפיה מקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות מכשור חדשני ומטפלים מקצועיים. כיום, החברה מחזיקה בשתי קליניקות איכותיות, בהן תוכלו למצוא פיזותרפיסטים מומחים, עם אהבה גדולה לתחום, כישרון, ידע מקצועי, וכמובן, ניסיון.

1 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול