חיפוש

הכר את הצוות - יאיר הרבטר

פיזיותרפיסט המתמחה בפשיאל מניפוליישן, טיפולים לאחר אירוע מוחי, התאמה ואבחון מדרסים וטיפולים נשימתייםאב לשתי בנות, גר בהושעיה, פיזיותרפיסט במכון של קופ"ח כללית ובלב קליניקס


"בקורס פשיאל מניפולישן הרגשתי שגיליתי את עולם הטיפול המנואלי מחדש. פתאום הכול הסתדר לי עם הראייה ההוליסטית שתמיד הייתה לי. קיבלתי הסבר לתופעות שהכרתי בגוף האדם, אך עד אותה ההכשרה לא הבנתי את הפיזיולוגיה שמאחוריהן. לטכניקה זו אני מוסיף את שאר כלי הטיפול שרכשתי וכיום כל מטופל שלי מקבל התייחסות לכל טראומה שגופו חווה במהלך חייו והתוצאות הן מדהימות!"


יאיר התמחה בשיטות טיפול מנואליות- Fascial Manipulation רמה 1+2 ומניפולציות HVLA ובטיפול בשיטת שרוט (schroth) לבעיות יציבה במישור הסגיטלי.


הטיפ של יאיר

לגוף שלנו יש זיכרון מצוין! אנשים כבר מבינים שלהדחיק טראומות נפשית זה לא הפתרון ושצריך לטפל בהן, אבל פחות מודעים לכך, שגם להדחיק טראומות גופניות שחווינו בחיינו, גם אם כבר "נרפאנו", הגוף זוכר ותהיה לכך השלכה גופנית בעתיד, בצורה של כאב או פציעה, שלא נבין למה זה קרה לנו. לניתוחים, קיבועים בסד או בגבס ולאשפוז ממושך יש השפעה שלילית מרחיקת לכת על גופנו, שמתבטא לרוב בכאבים כרוניים. את כל זה לא ניתן לאבחן באמצעות דימוי CT או MRI, אלא באבחון מעמיק ומקיף של פיזיותרפיסט טוב. בניגוד לפתרונות של האורתופדים ומרפאות הכאב, פיזיותרפיה לא מחייבת תופעות לוואי, אז בואו ותשפרו את איכות החיים שלכם!

16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול